Zirve Telsiz

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemlerimiz

Kamu kuruluşları, havaalanları, otogarlar, alışveriş merkezleri, depo alanları ve özel sektörlerdeki kapı kontrol sistemlerine sık sık ihtiyaç duyulmaktadır. Gerek kurumun içindeki güvenliği sağlamak, gerekse insanları yönlendirmek amacıyla güvenlik teknoloji ekipmanlarına kurum ve kuruluşlar tarafından talep edilmektedir. Bu bağlamda geçiş kontrol sistemleri gibi pek çok güvenlik ekipmanı, kurumlar için hayati önem taşımaktadır. Güvenlik teknolojileri çeşitleri pek çok farklı alanda kullanılmaktadır.

  • X-RAY Cihazları
  • Kapı Tipi Metal Dedektörleri
  • Güvenlik Bariyerleri
  • Araç Altı Görüntüleme Sistemleri
  • El Tipi Dedektörleri

Güvenlik Sistemleri

Tünel ölçüsüne bağlı olarak taraması yapılacak eşyalar da çeşitlilik gösterir. Örneğin; küçük boy tünel ölçüsü olan X-Ray cihazı ile küçük çanta ve paket aranabilir. Ayrıca kapı tipi metal dedektörler de kişilerin üzerinde bulunan yasaklı maddeleri tespit etmek için kullanılmaktadır.

Kişiler cihazın altından geçtiğinde metal kapı dedektörü tepki vererek güvenlik önlemi almanızı sağlar. Kapı tipi metal dedektörlerde; ateş ölçer kapı tipi metal dedektörler ve portatif kapı tipi metal dedektörler gibi dedektör çeşitleri bulunmaktadır. İhtiyacınıza yönelik olarak bu seçimlerden birini yapabilirsiniz. El tipi metal dedektörler de, kişilerin üzerindeki güvenlik için olumsuz etki oluşturabilecek maddelerin tespitinde kullanılmaktadır.

Güvenlik bariyerleri de bir kurumun güvenliği için olmazsa olmazlardan biridir. Kurumların içinde insanların sıraya girmesi, gerekli alanlara yönlenebilmesi ve girilmemesi gereken yerler için uyarı oluşturulması için güvenlik bariyerlerine başvurulmaktadır. Araç altı görüntüleme ve tır tarama gibi güvenlik teknolojileri sayesinde ise araçların güvenle kurum içinde park yapabilmesi ya da depo alanlarına yük boşaltılması için başvurulan güvenlik çözümlerindendir.